fbpx
O NAS

NOWIUM Odszkodowania to zespół tworzących ją specjalistów, prawników i ekspertów,których wiedza teoretyczna, oraz wieloletnie doświadczenie nabyte podczas pracy w specyficznej branży odszkodowań stanowią o sukcesie naszej kancelarii. Jesteśmy bardzo skuteczni w swoim działaniu o czym może świadczyć coraz większa rzesza zadowolonych Klientów.

NOWIUM Odszkodowania to kancelaria o zasięgu nie tylko regionalnym, lecz również ogólnokrajowym.

Kiedy inni „idą na ugodę” zadowalając się wypłaconym świadczeniem na etapie przedsądowym , my walczymy w sądzie o wielokrotność tych kwot.

Dążąc do uzyskania jak najwyższych kwot odszkodowań dla naszych Klientów jesteśmy obecni w wielu sądach (rejonowych,okręgowych i apelacyjnych) w Polsce. Na ten moment prowadzimy sprawy w sądach między innymi: w Zduńskiej Woli, Łasku, Sieradzu, Wieluniu ,Łodzi, Kaliszu, Poznaniu, Warszawie, Bydgoszczy, Krakowie, Rzeszowie, Wrocławiu, Sosnowcu, Gliwicach, Opolu, Zielonej Górze i wielu innych.

Nie boimy się dużych wyzwań, sporów sądowych ze Skarbem Państwa, międzynarodowymi firmami transportowymi czy ubezpieczeniowymi.

Wszystkie nasze działania podporządkowane są jednemu celowi: pomoc poszkodowanym i ich rodzinom w uzyskaniu jak najwyższych kwot odszkodowania i zadośćuczynienia.

ZOSTAŁEŚ
POSZKODOWANY ?

Możemy Ci pomóc !

694 160 366

LOKALIZACJA

KONTAKT

Tel. kom.: 694 160 366
Tel.: 43 659 13 11

e-mail: biuro@nowium.pl

ul. Łaska 39   (II piętro)
98-220 Zduńska Wola
(budynek Galerii Venus)

Szczegóły dojazdu »

LOKALIZACJA