Błędy lekarskie

Błędy w sztuce lekarskiej.

Jeżeli Ty, członek Twojej Rodziny, lub inna bliska Ci osoba czujecie się poszkodowani w wyniku błędnych działań personelu medycznego należy Wam się odszkodowanie i zadośćuczynienie.

Nie obawiaj się, opowiedz o swoim bólu, cierpieniu i przeżyciach jakie doświadczyłeś.

Nie trać czasu na samodzielną i nierówną walkę z machiną biurokratyczną systemu opieki zdrowotnej (szpitale, przychodnie, prywatne praktyki lekarskie).

Nie zwlekaj, zaufaj profesjonalistom i naszemu doświadczeniu.

Prowadzimy sprawy na każdym etapie, od przygotowania dokumentacji i zakresu roszczeń, przez negocjacje z podmiotem odpowiedzialnym za zaistniała szkodę do finalizacji na sali sądowej. Dochodzimy roszczeń odszkodowawczych nawet do 20 lat od zdarzenia. Weryfikujemy i bezpłatnie analizujemy wcześniej przyznane kwoty odszkodowań.

Przyjmujemy sprawy do realizacji bez żadnych opłat wstępnych !!! 

Nie zwlekaj, skontaktuj się z nami !

Błąd lekarski nie jest zdefiniowany poprzez przepisy prawa. Samo pojęcie jest mocno umowne. Stosują go zarówno lekarze jak i pacjenci. I tak w definicji błąd w sztuce lekarskiej to działanie niezgodne z ogólnie pojętymi zasadami wiedzy medycznej powodujące szkodę, lub śmierć pacjenta. Błędy personelu medycznego (lekarzy, położnych, pielęgniarek, ratowników medycznych) wynikają najczęściej z nieprzemyślanych terapii, źle postawionych diagnoz, zaniechań i zaniedbań, niefortunnych zabiegów, czasem z niedouczenia, jednak pomyłki te kwalifikowane są jako działania nieumyślne.

Ofiarą błędów lekarskich w skali kraju pada rocznie od 20.000 do 30.000 osób, jednakże jak pokazuje praktyka w obawie przed konsekwencjami wystąpienia w spór z olbrzymią machiną biurokratyczną służby zdrowia i trudnością udowodnienia swoich racji, tylko bardzo mały procent poszkodowanych próbuje dochodzić swoich praw przed sądem.

Dlatego też nie trać czasu na samodzielną i nierówną walkę, zaufaj nam i naszemu doświadczeniu.

Nie zwlekaj, zaufaj profesjonalistom !