fbpx
ZADOŚĆUCZYNIENIE PO ŚMIERCI OSOBY BLISKIEJ

Jeżeli Ty, lub członek Twojej Rodziny utraciliście swoich bliskich na skutek odniesionych obrażeń ciała, lub rozstroju zdrowia w wyniku :

  • wypadku komunikacyjnego
  • wypadku w zakładzie pracy
  • wypadku w rolnictwie
  • błędu w sztuce lekarskiej

należy Wam się odszkodowanie i zadośćuczynienie za doznaną krzywdę.

Do kręgu uprawnionych do zadośćuczynienia należy przede wszystkim zaliczyć współmałżonka i dzieci zmarłego, ale znajdują się w nim także rodzice i inne osoby pozostające ze zmarłym w ścisłych stosunkach rodzinnych jak rodzeństwo, także przyrodnie, macocha, ojczym, dzieci przyjęte na wychowanie, babka, dziadek przy czym istotny będzie tutaj stopień powiązań zarówno uczuciowych, jak i ekonomicznych.

Śmierć i strata bliskiej osoby w wyniku nagłych, nieszczęśliwych zdarzeń zawsze jest olbrzymią traumą dla Rodziny. Wsparcie ze strony Kancelarii w tak ciężkich chwilach i profesjonalna pomoc w postępowaniu sądowym (karnym i cywilnym) w celu uzyskania jak najwyższych kwot odszkodowania i zadośćuczynienia bardzo jest doceniane przez naszych Klientów.

Nie zwlekaj, zaufaj profesjonalistom i naszemu doświadczeniu.

Prowadzimy sprawy na każdym etapie, od przygotowania dokumentacji i zakresu roszczeń, przez negocjacje z podmiotem odpowiedzialnym za zaistniała szkodę do finalizacji na sali sądowej. Każdy klient jest dla nas ważny i każdemu poświęcamy maksimum uwagi i umiejętności.

Dochodzimy roszczeń odszkodowawczych w zakresie szkód osobowych (w określonych przypadkach) nawet do 20 lat od zdarzenia. Weryfikujemy i bezpłatnie analizujemy wcześniej przyznane kwoty odszkodowań.

Nie zwlekaj i skontaktuj się z nami !

Więcej informacji na ten temat w zakładce „Warto wiedzieć”.

ZOSTAŁEŚ
POSZKODOWANY ?

Możemy Ci pomóc !

694 160 366

LOKALIZACJA

KONTAKT

Tel. kom.: 694 160 366
Tel.: 43 659 13 11

e-mail: biuro@nowium.pl

ul. Łaska 39   (II piętro)
98-220 Zduńska Wola
(budynek Galerii Venus)

Szczegóły dojazdu »

LOKALIZACJA