fbpx
POŚLIZGNIĘCIA I UPADKI

Jeżeli Ty, członek Twojej Rodziny, lub inna bliska Ci osoba idąc chodnikiem, lub poboczem drogi (w przypadku braku chodnika) ulegliście wypadkowi i doznaliście obrażeń ciała z uwagi na zły stan techniczny (dziury, wyboje, ruchome płytki ), lub z uwagi na nieodpowiednie utrzymanie zimowe (śliskie, oblodzone i nie posypane powierzchnie ) przysługuje Wam odszkodowanie i zadośćuczynienie.

Nie trać czasu na samodzielną i nierówną walkę z machiną biurokratyczną zarządcy drogi, lub firmy ubezpieczeniowej. Nie zwlekaj, zaufaj profesjonalistom i naszemu doświadczeniu.

Pamiętaj, udowodnienie okoliczności zdarzenia i wskazanie podmiotu odpowiedzialnego spoczywa na poszkodowanym. Należy więc pamiętać, aby zrobić kilka zdjęć miejsca upadku (chociażby telefonem komórkowym) z uwzględnieniem dokładnej lokalizacji miejsca zdarzenia,oraz stanu nawierzchni chodnika). Należy również poprosić naocznych świadków wypadku o ich dane osobowe .

Prowadzimy sprawy na każdym etapie, od przygotowania dokumentacji i zakresu roszczeń, przez negocjacje z podmiotem odpowiedzialnym za zaistniała szkodę do finalizacji na sali sądowej. Każdy klient jest dla nas ważny i każdemu poświęcamy maksimum uwagi i umiejętności.

Dochodzimy roszczeń odszkodowawczych bez żadnych opłat wstępnych !!!

Nie zwlekaj, skontaktuj się z nami!

ZOSTAŁEŚ
POSZKODOWANY ?

Możemy Ci pomóc !

694 160 366

LOKALIZACJA

KONTAKT

Tel. kom.: 694 160 366
Tel.: 43 659 13 11

e-mail: biuro@nowium.pl

ul. Łaska 39   (II piętro)
98-220 Zduńska Wola
(budynek Galerii Venus)

Szczegóły dojazdu »

LOKALIZACJA